Servi Mühendislik Topcon cihaz kiralama Sokkia Cihaz kiralama Gps Kiralama Total Station Kiralama Nivo kiralama 0 (312) 212 81 83 - 0 (533) 771 99 73

Hakkımızda

Servi Mühendislik'e Hoşgeldiniz

Firmamız arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışı, kiralanması, yedek parça sağlanması ve teknik destek sağlanması konularında haritacılık ve inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Firmamız özellikle GNSS (GPS) ve Total Station ölçüm cihazlarının kiralanması ve yedek parça temin edilmesi konusunda, deneyimli personel kadrosu ile hizmet vermektedir. Faaliyet alanlarımız arasında Haritacılık ve inşaat sektörün de ihtiyaç duyulan sıfır kullanılmamış cihaz ve aksesuarlarının satışının yanı sıra 2.el cihaz ve aksesuarlarının satışını da kapsamaktadır.

Firmamız bugüne kadar Haritacılık sektöründe sayısız çözüme imza atmıştır

Ölçüm, iletişim ihtiyaçlarınız için TEK ADRES

ÇÜNKÜ TÜM ŞİRKETLERİN HATALARDAN ARINDIRILMIŞ, ÖLÇÜLEBİLİR MÜKEMMEL SÜREÇLER YARATMAYA İHTİYACI VARDIR.

Neden bizi seçmelisiniz?

Uzman Ekip

Topcon sokkıa marka arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışlarını artırmak, bu cihazları kullanan müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destekleri sağlamak, yaratıcı projelerde yer alarak sektördeki lider konumumuzu sürdürmek, üretken ve kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektir.

Size özel çözümler

İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel Cihazlar Bulundurma İş hedeflerinizi başarmak için şirketimizin ölçüm cihazları kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, Biz Size Özel Cihazlar Temin Etme hizmetimizle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı yardımcı oluruz.

Amacımız riskinizi en aza indirmek ve proje başarısını en üst düzeye çıkarmaktır. Daha önce Cihaz tedarik hizmetinde kötü bir tecrübe yaşamışsanız ya da ilk defa Cihaz tedarik hizmeti kullanacaksanız; sizin stratejik proje ortağınız olmak isteriz.

Cihaz Tecrübelerimiz

 • 100%
  Topcon OS
 • 85%
  Topcon ES
 • 90%
  Topcon GR-5V
 • 80%
  Topcon Hiper V
 • 85%
  Tesla DGPS